27.2 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

برگزاری مراسم قرعه‌کشی و تقدیر از همیاران بازیافت به مناسبت روز جهانی زمین پاک

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم از برگزاری مراسم قرعه‌کشی و تقدیر همیاران بازیافت در روز دوم اردیبهشت و به مناسبت روز جهانی زمین پاک خبر داد.

به گزارش شهرنیوز، سید عبدالله میرابراهیمی با تأکید بر اهمیت آموزش در حفظ منابع طبیعی و محیط‌زیست اظهار داشت: در کنار ارائه هر نوع خدماتی در حوزه پسماند موضوع آموزش و فرهنگ‌سازی برای کاهش تولید زباله و تفکیک زباله از مبدأ دارای اهمیت بسیاری است.
وی استقرار بیش از ۴۹ غرفه جمع‌آوری پسماند خشک و قابل بازیافت در سطح شهر خبر داد و افزود: ضمن خودروهای جمع‌آوری زباله قابل بازیافت بیش از ۴۹ غرفه بازیافت در مناطق هشتگانه شهرداری به شهروندان خدمات ارائه می‌دهند.
سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم از ثبت اطلاعات شهروندان برای معرفی شهروند مسئولیت‌پذیر و تشویق شهروندان در مشارکت خبر داد و بیان کرد: هرسال در تاریخ دو اردیبهشت به مناسبت روز جهانی زمین پاک از همیاران بازیافت که اطلاعات آن ثبت‌شده تقدیر و تشکر می‌شود.
وی نحو برگزاری این برنامه را با توجه به ممنوعیت برگزاری تجمعات و شیوع بیماری کرونا تشریح کرد و گفت: این برنامه به‌صورت زنده از شبکه‌های مجازی و کانال سازمان در روز پنجشنبه دوم اردیبهشت ساعت ۱۸:۳۰ پخش می‌شود.**