31.8 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار معاونت ها

ورود ۲۰ دستگاه اتوبوس شهری بازسازی‌شده در چند روز آینده به قم

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم از تحویل 20 دستگاه اتوبوس بازسازی‌شده در چند روز آینده خبر داد.

عباس ذاکریان در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، از تحویل ۲۰ دستگاه اتوبوس بازسازی‌شده در چند روز آینده خبر داد و اظهار داشت: در حال حاضر ۲۵۰ دستگاه اتوبوس در ناوگان اتوبوسرانی شهر قم در حال ارائه خدمات به شهروندان بوده که بخشی از این دستگاه‌ها نوسازی شده است.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم بازسازی اتوبوس‌های ناوگان اتوبوسرانی را یکی از برنامه‌های مهم شهرداری در سال گذشته دانست و افزود: بازسازی اتوبوس‌ها از سال گذشته با انعقاد دو قرارداد به تعداد یکی ۳۹ دستگاه اتوبوس و دیگری ۵۶ دستگاه در دستور کار شهرداری قم قرار گرفت.

ذاکریان ادامه داد: در سال گذشته تعدادی از اتوبوس‌ها تحویل شهرداری و وارد ناوگان شد و امیدواریم این دو قرارداد ظرف چند ماه نخست سال جاری تمام شود.

وی از تحویل ۲۰ دستگاه اتوبوس در چند روز آینده خبر داد و اضافه کرد: ۲۰ دستگاه اتوبوس از شرکت مارال در چند روز آینده تحویل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم شده و تا یک ماه آینده نیز ۲۰ دستگاه از شرکت پیشرو دیزل تحویل داده می‌شود.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم یکی از برنامه‌های مهم شهرداری قم در سال ۱۴۰۰ را خرید اتوبوس جدید اعلام و خاطرنشان کرد: به‌زودی مراحل نهایی خرید بیش از ۵۰ دستگاه اتوبوس انجام‌شده و ناوگان اتوبوسرانی قم در شرایط مطلوب‌تری قرار می‌گیرد.***