32.7 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

دعوت شهرداری قم از شهروندان برای شناسایی و رفع موانع در امور شهری

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قم از اقشار مختلف شهروندان خواست تا با اعلام موانع و مشکلات مرتبط با امور شهری، شهرداری قم را در راه رفع موانع و برطرف‌سازی آن‌ها یاری نمایند.

به گزارش شهرنیوز، مهدی کلانترزاده با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۰ از سوی رهبر انقلاب اسلامی به عنوان” تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها” گفت: با توجه به اهمیت این موضوع به ویژه در امور شهری که بیشترین دربرگیرندگی را در زندگی شهروندان دارد، با دستور شهردار قم کارگروه ویژه رفع موانع در شهرداری قم ایجاد شده است.

وی هدف اصلی این کارگروه را مانع زدایی در جهت کوتاه شدن مسیر خدمت‌رسانی به شهروندان و کسب رضایتمندی آنان دانست و ادامه داد: گستردگی در امور و ماموریت‌های مختلفی که مجموعه مدیریت شهری عهده دار انجام آن است، علی رغم تلاش‌های صورت گرفته هنوز مواردی وجود دارد که باید برای شناسایی و رفع آن‌ها تلاش‌های مناسبی صورت پذیرد.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قم با اعلام آمادگی مجموعه مدیریت شهری برای دریافت انتقادات و پیشنهادات شهروندان گرامی به ویژه در خصوص “رفع موانع” گفت: با ایجاد ساختار و فرآیند ویژه‌ای به این منظور در سامانه ۱۳۷ شهرداری قم، امکان ارتباط مستقیم و اعلام موانع و مشکلات مرتبط با امور شهری برای شهروندان ایجاد شده است.

کلانترزاده همچنین با اشاره به نقش و جایگاه رسانه‌ها در ارتباط مردم و شهرداری از فعالان و متخصصان حوزه رسانه نیز دعوت کرد تا به صورت ویژه در این موضوع ورود داشته باشند تا با شناخت دقیق و کامل از مشکلات و موانع بتوان راه کار‌های مناسبی را برای رفع آن برنامه‌ریزی و اجرا کرد.****