35.4 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار مناطق

افزایش نظارت‌ها برای کاهش و توقف تخلفات شهری در منطقه یک قم

مدیر منطقه یک شهرداری قم گفت: در سال جدید توقف تخلفات ساختمانی توسط پلیس ساختمان شهرداری منطقه از برنامه‌هایی است که با قوت و قدرت بیشتر دنبال می‌شود.

به گزارش شهرنیوز، احمد ترکمن در جلسه هماهنگی معاونان و مدیران منطقه یک شهرداری قم هم‌زمان با آغاز سال ۱۴۰۰ اظهار داشت: اقدامات سال گذشته خوب و قابل‌توجه بوده و امسال نیاز است با تلاش بیشتر و کامل‌تر به اهداف، خود را در سندهای راهبردی نزدیک شویم.

مدیر منطقه یک شهرداری قم تصریح کرد: در این راستا واحد املاک نیاز است که فعالیت‌های خود را افزایش داده و در سطح منطقه یک نسبت به زیباسازی توجه بیشتری شود.

ترکمن خاطرنشان کرد: طراحی و نصب المان‌های شهری جدید در زمینه‌های مختلف ازجمله پاسداشت یاد و خاطره شهدا از مواردی است که امسال نیز در برنامه‌های زیباسازی قرار دارد.

وی با بیان اینکه معاونت زیربنایی نیز باید در پروژه‌ها ازجمله ساختمان اداری منطقه پیگیری و دقت بیشتری داشته باشد تا در اجرای این طرح تسریع شود، گفت: در سال جدید نیز توقف تخلفات ساختمانی توسط پلیس ساختمان شهرداری منطقه از برنامه‌هایی است که با قوت و قدرت بیشتر دنبال می‌شود.

مدیر منطقه یک شهرداری قم یادآور شد: اجرای احکام منطقه نیز با تمام توان و توجه بیشتر پرونده‌های تخلفاتی را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می‌کند.

ترکمن عنوان کرد: همچنین پرونده‌های املاک با دقت و سرعت بیشتر توسط واحد املاک به‌منظور رضایت شهروندان دنبال می‌شود.**