29.4 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
تولیدی

تحولات خوبی در شهرداری قم صورت گرفته است/تقدیر از اقدامات عمرانی شهرداری

نماینده آیت‌الله سیستانی در ایران با اشاره به فعالیت‌های شهرداری قم گفت: در چند سال گذشته شاهد تحول خوبی در این کلان‌شهر هستیم.

نماینده آیت‌الله سیستانی در ایران با اشاره به فعالیت‌های شهرداری قم گفت: در چند سال گذشته شاهد تحول خوبی در این کلان‌شهر هستیم.
به گزارش شهرنیوز، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید جواد شهرستانی امروز در دیدار با شهردار و مدیران شهری قم با قدردانی از فعالیت‌های صورت گرفته اظهار داشت: دکتر سقاییان نژاد از مدیران موفق شهر قم به شمار می‌رود و خوشبختانه اقدامات مناسبی در شهرداری صورت گرفته است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه یکی از مسائل مهمی که در جامعه روی آن کار نشده مدیریت است، افزود: در این زمینه همواره در دو محور تعهد و تخصص حرف زده و در آن دچار شعارزدگی شدیم اما از اصل موضوع که مدیریت است، غافل شده‌ایم.
نماینده آیت‌الله سیستانی در ایران تصریح کرد: آن‌طور که باید و شاید در مسائل مختلف مدیریت نکرده‌ایم، بسیاری از مسائل و مشکلات موجود ربطی به تحریم ندارد بلکه به کارهای شخصی و نوع مدیریت ما بستگی دارد.
وی با بیان اینکه باید بپذیریم که مشکل ما مدیریت است، ابراز کرد: در کشور بهترین‌ها را داریم اما یک مدیر که می‌خواهد گام مؤثر بردارد برخی نسبت به اقداماتش به کارشکنی اقدام می‌کنند و این در حالی است که باید مدیران را جذب کرد نه اینکه شاهد حرف‌های نامربوط باشیم.
شهرستانی تصریح کرد: ادامه داد: اینکه میزان فعالیت‌های عمرانی شهرداری قم در برخی بخش‌ها، ازجمله آسفالت طوری است که در راستای میزان فعالیت شهرهایی ازجمله تهران حرکت می‌کند، جای قدردانی دارد.