39.8 C
شهر مقدس قم
۲۴ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار معاونت ها

آماده‌باش کامل نیروهای رفع تخلفات شهری در نوروز و نیمه شعبان/عدم برپایی چادر در سطح شهر قم به‌خوبی کنترل شد

رئیس اداره نظارت در رفع تخلفات شهری شهرداری قم از آماده‌باش کامل عوامل رفع تخلفات در ایام نوروز و نیمه شعبان خبر داد و گفت: در موضوع جمع‌آوری متکدیان، کارتن‌خواب‌ها و معتادان متجاهر در شهر تلاش شد، شهر عاری از هرگونه از ناهنجاری آسیب‌های اجتماعی باشد.

مجید مهربان در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، با قدردانی از دستگاه قضایی، نیروی انتظامی، پلیس راهور، شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر، اداره پیشگیری شهرداری و سایر مسئولان در اجرای طرح جمع‌آوری متکدیان در سطح شهر اظهار داشت: در موضوع جمع‌آوری متکدیان، کارتن‌خواب‌ها و معتادان متجاهر در شهر تلاش شد، شهر عاری از هرگونه از ناهنجاری آسیب‌های اجتماعی باشد.
وی با بیان اینکه نوروز امسال در موضوع متکدیان مشکل خاص نداشتیم ابراز کرد: در موضوع غربالگری شرکت تحت قرارداد با شهرداری قم عملکرد مناسب داشت و اقدامات خوبی در راستای ساماندهی افراد صورت گرفت.
رئیس اداره نظارت در رفع تخلفات شهری شهرداری قم در بخش دیگری از سخنان خود گفت: به مناسبت ایام نوروز، تمام پرسنل اداره نظارت در رفع تخلفات شهری در آماده‌باش کامل بودند و نسبت به ارائه خدمات‌رسانی در بوستان‌ها و ازجمله جلوگیری از نصب چادر اقدام شد.
وی با تأکید بر اینکه خوشبختانه در تعطیلات نوروز امسال نصب چادر توسط مسافران در شهر و اطراف مسجد جمکران نداشتیم و این موضوع به‌خوبی کنترل شد، گفت: در طول مسیر نیز هر جا مانعی بود با کلانتری یگان شهرداری و پلیس راهور هماهنگ شد و مشکل خاصی در تردد نداشتیم.
مهربان خاطرنشان کرد: ساماندهی دست‌فروش‌ها نیز در این ایام تعطیلات به‌خوبی انجام و در این زمینه نیز مشکل نداشتیم.
رئیس اداره نظارت در رفع تخلفات شهری شهرداری قم افزود: در شب‌های تعطیلی نیز با نظارت‌های صورت گرفته از ساخت‌وسازهای غیرمجاز و تخلف‌هایی که ممکن بود صورت بگیرد، جلوگیری شد.
وی با اشاره به آماده‌باش کامل عوامل رفع تخلفات شهری شهرداری تصریح کرد: حدود ۶۰ نفر از همکاران در جمکران و اطراف جمکران مستقر بودند و حدود ۵۰ نفر نیز موضوع عدم نصب چادرها را دنبال کردند.**