35.9 C
شهر مقدس قم
۲۳ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار معاونت ها

برپایی محدود و بدون تجمع ایستگاه‌های فرهنگی در بلوار پیامبر اعظم(ص) همزمان با نیمه شعبان/متولیان ایستگاه‌ها موظف به رعایت دستورالعمل‌های هستند

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور خدمات شهری شهرداری قم از برپایی محدود ایستگاه‌های فرهنگی در بلوار پیامبر اعظم(ص) همزمان با نیمه شعبان خبر داد و گفت: ایستگاه‌های فرهنگی فعال موظف به رعایت نکات بهداشتی، عدم راه‌اندازی سیستم‌های صوتی و عدم ایجاد تجمع هستند.

سید محسن میرهادی در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، با تأکید بر عدم تجمع شهروندان در سطح شهر و به‌ویژه بلوار پیامبر اعظم(ص) در نیمه شعبان اظهار داشت: هرگونه تجمع در سطح شهر به‌ویژه اطراف مسجد مقدس جمکران توسط متولیان به‌صورت کامل نظارت‌شده و با آن برخورد خواهد شد.
وی با اشاره با عدم برپایی ایستگاه‌های صلواتی در سطح شهر عنوان کرد: از چند روز گذشته برنامه‌ریزی‌های لازم انجام‌شده و مجوز برای تعدادی از ایستگاه‌های فرهنگی صادرشده تا در بلوار پیامبر اعظم(ص) و در روز نیمه شعبان فعال باشند.
مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور خدمات شهری شهرداری قم با تأکید بر توقف ایستگاه‌های توزیعی سطح شهر در نیمه شعبان خاطرنشان کرد: در روز نیمه شعبان ایستگاه‌های فرهنگی در سطح شهر به‌خصوص بلوار پیامبر اعظم(ص) و مسجد مقدس جمکران برپا می‌شود.
وی با بیان اینکه طبق دستورالعمل‌های ستاد ملی کرونا در خصوص رعایت پروتکل‌های بهداشتی تصریح کرد: در روز نیمه شعبان از برگزاری هرگونه تجمع در سطح شهر و ایستگاه‌های فرهنگی جلوگیری می‌شود و ایستگاه‌های فرهنگی فعال موظف به رعایت نکات بهداشتی و عدم ایجاد تجمع هستند.
مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور خدمات شهری شهرداری قم گفت: به دلیل خطرات شیوع بیماری کرونا امسال نیز مانند سال گذشته ایستگاه‌های صلواتی در سطح برپا نمی‌شوند و هیچگونه مجوزی در این زمینه صادر نمی شود.**