32.7 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

اسکان در بوستان ها در نیمه شعبان ممنوع است

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: بوستان‌های شهری از شهروندان با حفظ پروتکل ها پذیرایی می‌کند اما به هیچ وجه اجازه اسکان و تجمع و استقرار چادر ندارد.

به گزارش واحد خبر سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری قم، پیام جوادیان با اشاره به ممنوعیت اسکان در بوستان ها در ایام نوروز اظهار کرد: با وجود این مصوبه تمام بوستان های شهری برای پذیرایی از شهروندان برای تفریح آماده سازی شده و ضدعفونی مستمر فضاهای عمومی انجام می شود.
وی به ممنوعیت ورود به قم و عدم برگزاری مراسمات نیمه شعبان اشاره کرد و افزود: سال های گذشته همزمان با نیمه شعبان شهرداری برنامه های ویژه برای استقبال از زایرین داشت اما امسال با توجه به شرایط خاص کرونایی شهر قم طبق مصوبات ستاد ملی کرونا هیچ مراسمی برگزار نکرده و پذیرای زایرین نیست.
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: بوستان های شهری از شهروندان با حفظ پروتکل ها پذیرایی میکند اما به هیچ وجه اجازه اسکان و تجمع و استقرار چادر ندارد.
وی خاطرنشان کرد: کمپ ها هم اجازه اسکان ندارند و اجازه تجمع در بوستان ها هم صادر نمی شود.
جوادیان ابراز امیدواری کرد شهروندان و زایرین همکاری و مشارکت مطلوبی در این خصوص داشته باشند و با اتمام شرایط و محدودیت ها پذیرای ویژه شهروندان و زایرین باشیم‌.***