37.9 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

آماده‌باش کامل سازمان ترافیک شهرداری قم در نیمه شعبان/تکمیل علائم ترافیکی مسجد مقدس جمکران

سرپرست سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم از آماده‌باش نیروهای سازمان ترافیک در پارکینگ‌های هسته مرکزی شهر و آمادگی جهت رفع موارد اضطراری و احتمالی همزمان با نیمه شعبان خبر داد.

به گزارش واحد خبر سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم، قاسم طالبی با تبریک فرارسیدن ایام مبارک شعبانیه به‌ویژه جشن جهانی مهدویت و مراسم نیمه شعبان، از تأمین نیازهای ترافیکی معابر اطراف مسجد مقدس جمکران خبر داد.
وی با اشاره به برنامه‌ریزی‌ها در حوزه تسهیل عبور و مرور در مسیرهای منتهی به مسجد مقدس جمکران ابراز کرد: با توجه به فرارسیدن مراسم نیمه شعبان و شناسایی نیازهای ترافیکی در معابر اطراف مسجد جمکران ، طرح‌ها با اولویت و سرعت‌بالا در دستور کار این سازمان قرار گرفته است.
سرپرست سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم افزود: از روزهای نخستین سال جدید، توان اجرایی این سازمان با حالت آماده‌باش، نسبت به اجرای پروژه خط‌کشی ترافیکی و اجرای علائم ترافیکی افقی در معابر اطراف و منتهی به مسجد جمکران به کار گرفته شد.
وی با تأکید بر اتمام خط‌کشی منقطع و ترافیکی رینگ اول و خط‌کشی محدوده‌های پارک خودرو در پارکینگ مسجد مقدس جمکران، تصریح کرد: تمامی تمهیدات در این زمینه برای راهنمایی بهتر زائران مسجد مقدس جمکران اندیشیده شده است.
سرپرست سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم در پایان از آماده‌باش نیروهای سازمان ترافیک در پارکینگ‌های هسته مرکزی شهر و آمادگی جهت رفع موارد اضطراری و احتمالی خبر داد.