33.3 C
شهر مقدس قم
۲۱ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شورا

بازدید اعضای شورای شهر و معاون شهردار از سامانه ۱۳۷ شهرداری قم؛۱۳۷ چشم بینای مدیریت شهری

تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر قم و معاون خدمات شهری شهردار قم از سامانه 137 شهرداری قم بازدید کردند.

به گزارش شهرنیوز، حسن مالکی نژاد، محسن محرری از اعضای شورای اسلامی شهر قم به همراه سید امیر سامع معاون خدمات شهری شهرداری و سید محسن میرهادی مدیرکل نظارت بر امور خدمات شهری شهرداری در سامانه ارتباط مردمی ۱۳۷ حضور یافته و از نزدیک در جریان فعالیت‌های این سامانه قرار گرفتند.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم در این بازدید با اشاره به افزایش تماس‌های مردمی در سال‌های گذشته با سامانه ۱۳۷ اظهار داشت: این سامانه به‌نوعی جای خود را در بین مردم باز کرده است و در سه سال گذشته روند تماس‌ها با این سامانه به‌شدت افزایش‌یافته است.

مهدی کلانترزاده با تأکید بر اینکه در ایام نوروز علیرغم نبود زائران و مسافران حجم تماس‌ها با سامانه ۱۳۷ نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش‌یافته است، ابراز کرد: به‌طور میانگین در این چند روز حدود ۱۰۰۰ هزار تماس یا سامانه مردمی ۱۳۷ شهرداری قم گرفته‌شده است.

سید امیر سامع معاون خدمات شهری شهرداری قم نیز در این بازدید، سامانه ۱۳۷ را چشم بینای مدیریت شهری دانست و تصریح کرد: آمارهای تفکیکی و پیام‌های مردمی با این سامانه در بسیاری از موارد راهگشای اقدامات در حوزه مدیریت شهری شده است.