35 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

آماده‌سازی ۵۰۰۰ پارکینگ در هسته مرکزی شهر در ایام نوروز/آموزش برخورد مناسب با زائران به پارکبانان

سرپرست سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم گفت: پارکینگ طبقاتی زائر، حرم مطهر، شهید کاظمی، پارکینگ بهار و پارکینگ امام صادق(ع) آماده استقبال از زائران است.

به گزارش شهرنیوز، قاسم طالبی با اشاره به آغاز تعطیلات نوروزی و امکان سفر به شهر قم، اظهار داشت: سازمان از اوایل این هفته اقدامات نوروزی خود را آغاز کرده و با پارکینگ داران جلساتی را برگزار کرده است.

سرپرست سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم از برگزاری کلاس‌های آموزشی برای پارکبانان خبر داد و افزود: پارکبانان آموزش‌های لازم را در خصوص نحوه برخورد با زائران دیده و مکاتبات لازم جهت افزایش نیرو با پیمانکاران پارکینگ‌ها شده که حداقل ۳۰ درصد افزایش نیرو داشته باشیم.

طالبی تصریح کرد: بنر با موضوع عدم استراحت و نصب چادر و رعایت پروتکل‌های بهداشتی نیز در دستور کار قرار گرفت و در هسته مرکزی شهر نزدیک به پنج هزار جای پارک را آماده داریم.

وی از آماده‌سازی پارکینگ‌های هسته مرکزی شهر خبر داد و گفت: پارکینگ طبقاتی زائر، حرم مطهر، شهید کاظمی و پارکینگ بهار آماده استقبال از زائران بوده و پارکینگ امام صادق(ع) نیز با ظرفیت پانصد جای پارک نیز آماده‌شده است.**