35 C
شهر مقدس قم
۱۹ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

امکان پذیرایی از زائران در نوروز و نیمه شعبان در بوستان‌های قم وجود ندارد/ممنوعیت هرگونه تجمع و برپایی چادر

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با بیان اینکه در سکونتگاه‌های شهری به دلیل شرایط بهداشتی و رعایت نکات بهداشتی به‌هیچ‌وجه امکان اسکان در پارک‌ها و بوستان‌ها وجود ندارد، گفت: در بوستان اجازه برپایی چادر نیز داده نمی‌شود.

به گزارش شهرنیوز، پیام جوادیان در جلسه ستاد تسهیلات زائرین و خدمات سفر شهرداری قم در نوروز و نیمه شعبان، برنامه‌های سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم را در ایام نوروز و نیمه شعبان تشریح کرد و اظهار داشت: طبق اعلام‌ها در ایام نوروز و نیمه شعبان سفر به شهر قم ممنوع نبوده ولی ورود مسافر به بوستان‌ها در بحث نصب چادر و کمپ ممنوع است.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم تجربیات سال‌های گذشته شهر قم را در ایام نوروز و نیمه شعبان یادآور شد و افزود: در سال‌های گذشته باوجود مدارس، هتل‌ها و مهمان‌پذیرها در اوایل فروردین و ساعات آغاز سال مشکلات بسیاری داشته و امسال باوجود تعطیلی مدارس و بوستان‌ها چالش بزرگی در پیش داریم.

جوادیان با بیان اینکه در سکونتگاه‌های شهری به دلیل شرایط بهداشتی و رعایت نکات بهداشتی به‌هیچ‌وجه امکان اسکان در پارک‌ها و بوستان‌ها وجود ندارد، ابراز کرد: در بوستان اجازه برپایی چادر نیز داده نمی‌شود.

وی با تأکید بر اینکه هرگونه تجمع و استقرار چادرها در بوستان‌ها ممنوع است، تصریح کرد: در بوستان‌ها و پارک‌ها فقط برای استفاده‌های شهروندان تا محدودیت‌های شبانه امکان استفاده وجود دارد.****