35.3 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

آرامستان‌های داخل شهر و بهشت معصومه (س) قم پنجشنبه و جمعه آخر سال تعطیل کامل است

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری قم از تعطیلی پنجشنبه و جمعه آخر سال آرامستان‌های داخل شهر و بهشت معصومه (س) خبر داد.

به گزارش شهرنیوز، سید سیف‌الدین موسوی نیارکی در جلسه ستاد تسهیلات زائرین و خدمات سفر شهرداری قم در نوروز و نیمه شعبان، از تعطیلی پنجشنبه و جمعه آخر سال آرامستان‌های داخل شهر و بهشت معصومه (س) خبر داد و اظهار داشت: با توجه به هماهنگی‌های انجام‌شده در استانداری و ستاد بحران، پنجشنبه و جمعه آخر سال آرامستان‌های داخل شهر و بهشت معصومه(س) تعطیل است.

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری قم اهمیت اطلاع‌رسانی دقیق به مردم را مطرح کرد و افزود: بنرهای اطلاع‌رسانی در سطح شهر نصب‌شده و چند مرتبه از طریق رسانه‌ها و صداوسیما تعطیلی پنجشنبه و جمعه آخر سال آرامستان‌های داخل شهر و بهشت معصومه (س) اعلام‌شده است.

موسوی نیارکی با تأکید بر عدم حضور شهروندان در آرامستان‌ها، تصریح کرد: از ستاد تخلفات شهری درخواست داریم  قبرستان‌های داخل شهر را پوشش داده و سازمان نیز چند اکیپ برای استقرار در آرامستان‌ها آماده دارد.

وی خواستار حضور خودروهای آتش‌نشانی در آرامستان‌های شلوغ شد و خاطرنشان کرد: برای استقرار نیروهای پلیس راهور و نیروی انتظامی  نیز هماهنگ‌های لازم انجام‌شده است.***