35.4 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

راه‌اندازی خط اتوبوس شهرک شکوهیه از میدان مطهری

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم از راه‌اندازی خط اتوبوس شهرک شکوهیه از میدان مطهری خبر داد گفت: حرکت اتوبوس‌ها در سه سرويس صبح گاهي و دو سرويس عصرگاهي از میدان مطهری به سمت شهرک شکوهیه است.

علی نیک در گفت‌وگو با خبرنگار شهر نیوز، با اشاره به اهمیت ارائه خدمات حمل‌ونقل عمومی منظم در شهر، اظهار داشت: برای ساماندهی ترافیک و تشویق مردم به عدم استفاده از خودرو شخصی در سفرهای درون‌شهری نیازمند مدیریت خطوط اتوبوسرانی و ارائه خدمات مطلوب هستیم.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم راه‌اندازی خطوط اتوبوسرانی را در همه نقاط شهر موردتوجه قرارداد و افزود: اصلاح خطوط اتوبوسرانی از قطری به شعاعی و طراحی خطوط جدید در مناطقی که تا امروز از خدمات اتوبوسرانی محروم بوده‌اند در طرح جامع ترافیک به‌صورت کامل به آن پرداخته‌شده است.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم حمایت از اشتغال و تولید ملی را یکی از دغدغه‌های شهرداری دانست و تأکید کرد: سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم با همکاری شرکت شهرک‌های صنعتی استان در راستای حمایت از تولید ملی خط اتوبوسی از هسته مرکزی شهر تا شهرک شکوهیه راه‌اندازی کرده است.

نیک مسیر این خط اتوبوس را از میدان مطهری تا شهرک شکوهیه اعلام کرد و گفت: این خط همه روز در سه سرویس صبح گاهی و دو سرویس عصرگاهی به همشهریان و به‌خصوص کارگران جامانده از سرویس‌های کارخانه‌ها، خدمات‌رسانی می‌کند.

وی ادامه داد: حرکت اتوبوس‌ها رأس ساعت‌های ۶:١۵، ۶:٣٠، ۶:۴۵ صبح از میدان مطهری به سمت شهرک شکوهیه و ساعت بازگشت اتوبوس‌ها از شهرک در زمان عصر و رأس ساعت ١۶:٣٠، ١٧ است.**