36.7 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شهردار

وحدت کلید دوام انقلاب است / مدیریت شهری پذیرایی نقدهای تخصصی و دلسوزانه

شهردار قم گفت: امروز مسئله وحدت و همگرایی میان مردم کلید تضمین و دوام انقلاب اسلامی است.

به گزارش شهرنیوز، دکتر سید مرتضی سقائیان نژاد در دیدار با اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات قم، با تاکید بر ضرورت حفظ شان بزرگان و پیشکسوتان خانه مطبوعات ادامه داد: با وجود حضور پر شور جوانان رسانه‌ای در کلیه عرصه‌ها، استفاده از تجارب پیشکسوتان این عرصه از جمله ضرورت‌ها محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: مسائل موجود در شهر و جامعه یک نمود عینی دارند و یک حقیقتی که شاید برای بسیاری مخفی باشد. کار ویژه اصحاب رسانه نمایان کردن این حقیقت مسائل و توجه به زوایای پنهان و آشکار اتفاقات است.

شهردار قم افزود: به دلیل نگاه ها و حساسیت‌های موجود به شهر قم، خانه مطبوعات قم باید از تمام تشکل‌های مطبوعاتی و رسانه‌ای در کشور قوی تر باشد.

سقائیان نژاد با اشاره به رسالت حمایت رسانه از حق و حقیقت ابراز کرد: شهر به مردم تعلق دارد، خبرنگاران می توانند به مردم در حفظ شهر کمک کنند.

شهردار قم انتقاد منطقی را سکوی پیشرفت در تمام عرصه‌ها دانست و افزود: مدیریت شهری در مواجهه با نقد تخصصی و دلسوزانه پذیرنده بوده و به راحتی می‌تواند با مخالفان خود در حوزه‌های مختلف کار کند.

سقائیان نژاد با تاکید بر حرکت ملت در مسیر وحدت جامعه خاطر نشان کرد: در حال حاضر و در شرایط کنونی کشور، تنها راه دوام انقلاب اسلامی حفظ وحدت و یگانگی میان ملت است.

وی لازمه حضور مردم در صحنه انقلاب را امید به بهبود وضعیت جامعه دانست و تاکید کرد: مطالبه گری خارج از ظرفیت جامعه، سبب ایجاد فساد و بروز ناهنجاری‌های اجتماعی می‌شود.

شهردار قم توجه به اخلاق را از ضرورت‌های کار رسانه‌ای دانست و گفت: هدف از بعثت پیامبر(ص) مسئله اخلاق بوده و رسانه باید به این موضوع نگاه جدی داشته باشد.