34.1 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

کاشت ۱۱۰ نهال به یاد اهداگران عضو استان با حمایت شهرداری قم

رئیس انجمن سفیران اهدای عضو استان قم گفت: 110 نهال زیتون و انار به یاد ایثارگران اهدای عضو با همکاری و حمایت شهرداری قم در بوستان آب و خاک با حضور خانواده‌های آنان و جمعی از مسئولین شهری کاشته شد.

به گزارش شهرنیوز، محمد مهدی کرباس فروش با اشاره به فعالیت‌های انجمن اهدای عضو ایرانیان، اظهار کرد: این انجمن در سراسر کشور برنامه فرهنگی مختلفی برای قدردانی از اعضای خانواده بیمارانی که دچار مرگ مغزی شده‌اند برگزار می‌کند.

رئیس انجمن سفیران اهدای عضو استان قم با تاکید براینکه یکی از شعب این انجمن در قم فعالیت دارد، تصریح کرد: مسئولیت آن با دکتر صمدی است و کنار آن سفیران اهدای عضو نیز فعالیت دارند و برای تبلیغات این امر خیرخواهانه اقدام کرده و کارت اهدای عضو به متقاضیان اعطا می‌کنند.

کرباس فروش اضافه کرد: این انجمن حدود یک سال است که در قم فعالیت خود را آغاز کرده است و در همین راستا پویش کاشت نهال توسط خانواده ایثارگران اهدای عضو با شعار «یک نهال یک زندگی» در ۱۲ اسفند ماه سال جاری فراخوان شد و به یاد ایثارگران اهدای عضو با حضور خانواده‌های آنان ۱۱۰ نهال زیتون و انار در بوستان آب و خاک واقع در عمود ۴۵ بلوار پیامبر اعظم(ص) کاشته شد.

وی با قدردانی از شهرداری قم در حمایت از این حرکت فرهنگی اضافه کرد: این نخستین برنامه رسمی است که در قم برگزار می‌شود و در تلاش هستیم در فروردین ماه سال جدید در بوستان نفس واقع در شهرک اندیشه به یاد تمام ایثارگران اهدای عضو درخت بکاریم.**