25.3 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

آیین روز درختکاری با حضور اعضای شورای اطلاع‌رسانی استان قم برگزار شد

مراسم کاشت نمادین نهال در هفته درختکاری امروز با حضور اعضای شورای اطلاع رسانی استان قم و جمعی از مدیران و خبرنگاران استان برگزار شد.

به گزارش شهرنیوز، به مناسبت فرارسیدن هفته درختکاری و همچنین گرامی داشت هفته منابع طبیعی آئین درختکاری امروز در بوستان بنیادی برگزار شد.

این مراسم صبح امروز دوشنبه ۱۸ اسفند با حضور بیژن سلیمانپور معاون امنیتی سیاسی استاندار قم، سید موسی حسینی کاشانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، معاون مطبوعاتی اداره کل ارشاد قم،‌ مدیر و رئیس خانه مطبوعات استان، جمعی از مدیران مسئول، خبرنگاران و مسئولان شهرداری در بوستان بنیادی برگزار شد.

مهرداد روحانی سرپرست منطقه سه شهرداری در این مراسم قم ضمن تبریک به اهالی شهرداری قم و کسانی که در قسمت کاربری سبز مشغول خدمت‌رسانی هستند، اظهار داشت: زائران و مسافران شاهد تغییرات بسیاری در سیما و منظر شهر بوده و خوشبختانه با توجه به بازخورد آن‌ها تلاش‌های شهرداری در حوزه فضای سبز به نتیجه رسیده است.

وی با ابراز تشکر از سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم به همکاری اصحاب رسانه اشاره کرد و گفت: برای دیده شدن اقدامات شهرداری اصحاب رسانه تأثیر بسیاری داشته و امیدواریم خدماتی درشان شهر قم ارائه دهیم.**