32.5 C
شهر مقدس قم
۲۹ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شورا

برگزاری آیین روز درختکاری با حضور اعضای شورای اسلامی شهر قم

مراسم کاشت نمادین نهال به یاد شهدای مدافع سلامت در هفته درختکاری با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و مدیر منطقه 8 شهرداری قم برگزار شد.

به گزارش شهرنیوز، به مناسبت فرارسیدن هفته درختکاری و همچنین یادآوری ایثار و فداکاری مدافعان و شهدای جبهه سلامت، مراسم هفته درختکاری در قم برگزار شد.

این مراسم با حضور محمد طاهری خرم‌آبادی مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی قم و پیام جوادیان مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم و همچنین اعضای شورای شهر اسلامی قم، مهدی کلانترزاده مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم، روح‌الله فاتح رئیس مجتمع پردیس علوم پزشکی و محمد رمضانی سرپرست منطقه ۸ شهرداری در مجتمع پردیس علوم پزشکی قم برگزار شد.

در این مراسم تعداد ۴۰ رأس نهال به‌صورت نمادین توسط مسئولان استان در مجتمع پردیس علوم پزشکی کاشته شده و در روزهای آینده کنار دیوار ورودی مجتمع نیز درختکاری خواهد شد.

با توجه به تأثیر فضای سبز در ارتقا و تقویت روحیه شهروندان از زمان شیوع کرونا و قرنطینه و به‌منظور تنوع بخشیدن به فضای سبز و همچنین ایجاد جلوه‌های زیبا در سطح استان، کارشناسان و مسئولان حوزه فضای سبز به‌صورت مستقیم بر روند اجرای آن در کنار شهروندان بوده و نظارت لازم رادارند.**