35.4 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

عملکرد شهرداری قم در توسعه فضای سبز قابل‌تحسین است/تقدیر امام‌جمعه قم از احداث پارک هزار هکتاری

امام‌جمعه قم با تأکید بر لزوم تلاش برای قرار گرفتن شهر قم در تراز انقلاب اسلامی، گفت: اقدامات و طرح‌های شهرداری قم در توسعه فضای سبز شهری تحسین‌برانگیز  بوده که یکی از طرح‌های مهم احداث پارک هزار هکتاری است.

به گزارش شهرنیوز، آیت‌الله علیرضا اعرافی در آیین روز درختکاری در قم، با اشاره به اهمیت توسعه فضای سبز و حفظ محیط‌زیست، اظهار داشت: عملکرد و اقدامت شهرداری قم در توسعه فضای سبز قابل‌تقدیر است.

امام‌جمعه قم نزدیکی شهر قم به سرانه معتبر و استانداردهای جهانی را قابل‌توجه دانست و افزود: اقدامات و طرح‌های شهرداری قم تحسین‌برانگیز  بوده و یکی از طرح‌های قابل‌توجه و خوب احداث پارک هزار هکتاری است.

آیت الله اعرافی ساخت بوستان‌های محلی را در همه مناطق موردتوجه قرارداد و تصریح کرد: دسترسی آسان همه شهروندان به فضای سبز و بوستان‌های محلی یکی دیگر از طرح‌های خوب شهرداری قم بوده است.

وی با تأکید بر جایگاه شهر قم در انقلاب و جهان تشیع ابراز کرد: باید تلاش شود قم به‌عنوان پایگاه انقلاب اسلامی و مرکز علوم دینی در همه عرصه‌ها ممتاز بوده و فضای سبز نیز یکی از این عرصه‌های است.

مدیر حوزه‌های علمیه کشور ادامه داد: تأمین آب شرب نیز یکی دیگر از نیازهای شهر قم بوده که به حمدالله در دسترس مردم قرارگرفته و امیدواریم به‌زودی نیازهای شهر قم در همه حوزه‌ها و در تراز انقلاب اسلامی تأمین‌شده و قدم‌های مؤثری برداشته شود.****