28.7 C
شهر مقدس قم
۲۰ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

برگزاری اختتامیه دوره توانمندسازی رانندگان تاکسی قم

دومین دوره توانمندسازی رانندگان تاکسی شهر قم به‌منظور افزایش کیفیت خدمت‌رسانی به زائران و گردشگران به کار خود پایان داد.

به گزارش شهرنیوز، اختتامیه دومین دوره توانمندسازی رانندگان تاکسی به جهت بالابردن سطح کیفیت خدمات‌رسانی به گردشگری و زائرین با حضور سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قم و مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم در فرهنگسرای ایثار برگزار شد.

در این دوره مکالمه زبان انگلیسی، آداب تشریفات و فرهنگ میزبانی به تعدادی از رانندگان تاکسی شهر قم به‌منظور افزایش کیفیت خدمت‌رسانی آموزش داده‌شده است.

علی نیک سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قم در این جلسه با اشاره به اهمیت ارتقای خدمت‌رسانی به زائران و گردشگران در شهر قم، اظهار داشت: رانندگان تاکسی جز نخستین کسانی بوده که با این افراد در شهر برخورد خواهند کرد، لذا توانمندسازی رانندگان تاکسی به‌صورت ویژه در دستور کار این سازمان قرار دارد.

مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری نیز در این جلسه ابراز کرد: اولین و آخرین مواجهه در کشورهای پذیرای گردشگر با تاکسیرانان است و تلاش این است که زمینه رشد و توسعه این مدل اقتصاد را در شهر خود ایجاد کنیم با انجام آموزش برخورد رسمی با مسافر زمینه کیفیت بهتر در ارائه خدمات را فراهم کنیم

گفتنی است در پایان جلسه گواهینامه پایان دوره آموزش زبان خارجه به این رانندگان اهدا شد.