27.2 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار عمومی

ثبت ۴۳ ایده در نخستین رویداد شتاب محیط‌زیست و خدمات شهری

رئیس دانشگاه علمی کاربردی شهرداری قم گفت: 43 ایده مناسب در نخستین رویداد استارتاپی محیط‌زیست و خدمات شهری ثبت شد که سه ایده برتر مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش شهرنیوز، مصطفی ملایی در آیین اختتامیه نخستین رویداد شتاب تخصصی(استارتاپی) محیط‌زیست و خدمات شهری که در سالن جلسات شهرداری قم برگزار شد، با تقدیر از مجموعه مدیریت شهری قم و دانشگاه جامع علمی کاربردی استان برای هماهنگی و همکاری در برگزاری این رویداد اظهار داشت: این رویداد علمی از ابتدای دی‌ماه آغاز به کار کرد.

وی با بیان اینکه ۴۵ پوستر برای برگزاری این رویداد طراحی شد، ابراز کرد: به علت شیوع کرونا و رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، ۱۵ وبینار به‌صورت مجازی با حضور ایده پردازان و مشارکت‌کنندگانی از شهرهای مختلف برگزار شد.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی شهرداری قم با تأکید بر اینکه  این وبینارها با حضور ۴۵ استاد از مدیران استانی، شهری و نخبگان دانشگاهی برگزار شد، یادآور شد: بیش از ۲۱۰ نفر در این رویداد علمی ثبت‌نام کرده و ۴۵۰ نفر نیز از طریق وبینار شرکت کرده‌اند.

وی با اشاره به بارگذاری ۱۵ ساعت ویدئوی این رویداد در سایت‌ها و فضای مجازی عنوان کرد: ۴۳ ایده مناسب در این رویداد ثبت شد که در مرحله نخست ۲۳ ایده، در مرحله دوم ۱۱ ایده و در نهایت ۸ ایده به مرحله پایانی راه یافت که سه ایده برتر مورد تقدیر قرار گرفتند.