35.9 C
شهر مقدس قم
۲۳ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار مناطق

بوستان‌های هفت محله از مسکن مهر قابل بهره‌برداری است

به گفته سرپرست منطقه هشت شهرداری قم به‌جز بوستان محله شش که مشکل معارض از سوی راه و شهرسازی دارد، بوستان‌های هفت محله دیگر در حال حاضر قابل بهره‌برداری است و تا پایان سال با تکمیل روشنایی بوستان‌های باقیمانده به‌صورت رسمی افتتاح می‌شوند.

محمد رمضانی در گفت‌وگو با شهرنیوز، با اشاره به پروژه‌های منطقه هشت شهرداری قم در سال ۹۹ اظهار داشت: از ابتدای سال با توجه به شرایط کرونا که حاد بود و باید کشور به حالت تعطیلی می‌رفت پروژه‌های شهرداری اتفاقاً سرعت خوبی گرفت در عین اینکه هزینه‌های خدمات شهرداری خیلی بالاتر رفت.

سرپرست منطقه هشت شهرداری قم با اشاره به قیمت چند برابر مصالح در پروژه‌های شهری افزود: پروژه‌های شهری در این مدت سرعت گرفت مانند پروژه‌های فضای سبز ازجمله بوستان عترت و  بوستان محله‌های ۳ و ۵ و ۷ و ۸  که ازجمله بوستان‌هایی بودند که در سنوات گذشته ابنیه آن‌ها انجام‌شده بود و امسال کاشتش انجام شد.

رمضانی با اشاره به رویکرد توسعه بوستان‌های محله‌ای، افزود: غیر از محله ۶ که مشکل معارض توسط راه و شهرسازی دارد، بقیه محله‌های مسکن مهر که بر اساس طرح محله محوری طراحی‌شده است بوستان محلی دارند.

وی با اشاره به بوستان محله یک با مساحت بیش از ۵ هکتار افزود: نمونه چنین بوستان داخلی در داخل شهر نداریم، بوستان‌هایی که توسط دولت در محلات مسکن مهر طراحی‌شده بود اما شهرداری کار را دنبال کرد.

سرپرست منطقه هشت شهرداری قم بابیان اینکه با توجه به اقدامات انجام‌شده بوستان‌های ۷ محله از مسکن مهر قابل بهره‌برداری است، تأکید کرد: روشنایی بوستان‌های باقیمانده نیز تا پایان سال تکمیل خواهد شد و به‌صورت رسمی افتتاح می‌شوند.**