35.4 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار معاونت ها

بهره‌برداری از سوله‌های ورزشی مناطق ۲ و ۴ در آینده نزدیک

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم با اشاره به بهره‌برداری از دو سوله ورزشی مناطق یک و شش در سال گذشته از احداث سوله‌های ورزشی مناطق 2 و 4 در آینده نزدیک خبر داد. 

عباس حلوایی زاده در گفت‌وگو با شهرنیوز، در رابطه با ساخت سوله‌های ورزشی مناطق شهری قم، اظهار داشت: در سال گذشته سوله‌های ورزشی دو منطقه یک و شش به بهره‌برداری رسیده است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم با اشاره به مراحل احداث سوله‌های ورزشی مناطق ۲ و ۴ شهر قم، افزود: سوله ورزشی منطقه دو با مساحت ۱۲۵۰ متر و سوله ورزشی منطقه چهار با مساحت ۲۲۰۰ متری در حال احداث هستند که تا به امروز بهترین پیشرفت را دارند.

حلوایی زاده با اشاره به افزایش هنگفت هزینه‌های احداث سوله‌های ورزشی، تأکید کرد: مصالح موردنیاز سوله‌های ورزشی ازجمله ورق فلزی پوشش سقف، سیستم سرمایش، موتورخانه و گرمایش و شبکه روشنایی تغییرات بسیار بالا و صددرصدی داشته است.

وی با اشاره به تلاش برای اتمام سریع‌تر این پروژه‌ها، تأکید کرد: با تلاش‌های مدیران مناطق این دو سوله در آینده نزدیک به بهره‌برداری می‌رسد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم با اشاره به هزینه هرکدام از سوله‌های ورزشی، افزود: سوله‌های ورزشی بدون احتساب زمین و تعدیل و تجهیز هرکدام بالغ‌بر ۷ میلیارد ۷۰۰ میلیون تومان برای شهرداری هزینه داشته است.

حلوایی زاده افزود: عملیات عمرانی سوله‌های بزرگ مانند سوله منطقه چهار با مساحت ۲۲۰۰ متری به‌جز هزینه‌ای که سازمان فرهنگی برای تجهیز آن می‌دهد حدود ۱۰ میلیارد تومان برای شهرداری هزینه دارد.***