35.4 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شورا

تلاش شورای اسلامی شهر برای بررسی و تصویب به موقع بودجه ۱۴۰۰

رئیس شورای اسلامی شهر قم با اشاره به اهمیت لایحه بودجه سنواتی شهرداری، آن را سرنوشت یک سال شهر خواند و بر بررسی دقیق و همه جانبه آن در فرصت مقتضی تأکید کرد.

به گزارش شهرنیوز، عبدالله جلالی که امروز در یکصد و هشتاد و یکمین نشست رسمی علنی شورای اسلامی شهر مقدس قم سخن می‌گفت با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی به اصلاحیه و متمم بودجه سال جاری شهرداری اشاره و اظهار کرد: نشست‌های متعددی در کمیسیون‌های مختلف و بویژه کمیسیون تلفیق درباره این اصلاحیه و متمم ارائه شده برگزار شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر قم همچنین با ابراز خرسندی از ارائه به موقع لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری قم به شورای اسلامی شهر در ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی و به فال نیک گرفتن آن اضافه کرد: بودجه سنواتی شهرداری از موضوعات مهم شهری و رسالت شورای اسلامی شهر است.

جلالی ادامه داد: البته رسیدگی به لایحه بودجه سنواتی نیاز به زمان دارد و باید به صورت همه جانبه دیده شود.

وی همچنین از همه اعضای شورای اسلامی شهر خواست تا با برنامه ریزی، دقت نظر و کار کارشناسی و البته در فرصت مناسب، رسیدگی به جزئیات این لایحه را به سرانجام برسانند تا تکلیف یک ساله شهرداری به موقع مشخص شود.

رئیس شورای اسلامی شهر قم همچنین بودجه سنواتی شهرداری را سرنوشت یک سال شهر عنوان کرد و بیان داشت: امیدواریم بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری قم بتواند ضمن برآورده کردن بخشی از نیازهای مردم، موجبات رضایت شهروندان را نیز فراهم کند.**