29.4 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار معاونت ها

مهلت تخفیف عوارض دهه فجر تمدید نمی‌شود

سرپرست اداره‌کل تشخیص و وصول درآمد شهرداری قم گفت: مصوبه‌ای مبنی بر تمدید مهلت تخفیف عوارض دهه فجر امسال وجود ندارد.

محمد وحیدنیا در گفت و گو با شهرنیوز با اشاره به مصوبه شورای اسلامی شهر قم برای تخفیف دهه فجر امسال اظهار داشت: آخرین فرصت استفاده از شهروندان برای تخفیف‌های ۲۰ درصدی عوارض شهرداری هفته آینده و تا ۲۲ بهمن ماه است.

سرپرست اداره‌کل تشخیص و وصول درآمد شهرداری قم با اشاره به اینکه شهروندان تا پایان ساعت اداری سه شنبه ۲۱ بهمن برای مراجعه و استفاده از تخفیف‌ها مهلت دارند، افزود: خواهش ما از شهروندان این است که در فرصتی که باقی مانده، پس از مراجعه به سایت قمیار و ثبت درخواست خود نسبت به پرداخت عوارض اقدام کنند.

وحیدنیا ادامه داد: فقط کسانی که تا پیش از ۲۲ بهمن این کار را انجام دهند، می‌توانند از تخفیف های ۲۰ درصدی استفاده کنند.

وی گفت: در واقع این آخرین فرصتی است که برای این کار در نظر گرفته شده و مصوبه‌ای مبنی بر تمدید زمان تخفیف عوارض نداریم.

سرپرست اداره‌کل تشخیص و وصول درآمد شهرداری قم با درخواست از شهروندان برای اینکه مراجعه را به ساعات آخر موکول نکنند، اظهار داشت: با توجه به شرایط خاصی که در موضوع بیماری کرونا وجود دارد، خواهش ما این است که شهروندان در نخستین فرصت مراجعه کرده و این کار را با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی انجام دهند تا برای خودشان و پرسنل شهرداری مخاطره‌ای ایجاد نشود.

به گفته وحیدنیا، بهره‌مندی از تسهیلات دهه فجر طبق مصوبه شورای اسلامی شهر فقط در ارتباط با عدم خلاف و پایان کار است و شامل عوارض صدور پروانه نمی‌شود. **