30.7 C
شهر مقدس قم
۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شهردار

تقدیر کنگره ملی شهدای استان از شهردار قم

کنگره ملی شهدای استان قم از همکاری شهردار قم در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تقدیر کرد.

به گزارش شهرنیوز، احمد حاجی‌زاده دبیر کنگره ملی شهدای استان قم با حضور در شهرداری از همکاری شهردار قم در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در شهر و مجموعه مدیریت شهری تقدیر کرد.

متن تقدیرنامه کنگره ملی شهدای استان قم به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر سید مرتضی سقائیان نژاد شهردار محترم قم

خاطره ایثار و ازخودگذشتگی‌ها در دوران پرافتخار نهضت اسلامی، همواره در ذهن مردم باقی خواهد ماند. خاطرات حماسه‌آفرینی شهیدان در روزگاران پرالتهاب این نهضت الهی بالأخص دفاع مقدس، ضامن عزت و استقلال ملت بزرگ ایران است. بی‌تردید خدمت به شهیدان راه حق، تلاشی است که با دست‌گیری و شفاعتشان جاودانه می‌شود. پرفروغ ماندن راه ایثار و شهادت، حاصل تلاش‌های پر مرارت پدران و مادرانی است که با سرمشق گرفتن از امیرالمؤمنین(ع) و حضرت صدیقه طاهره(س) تحقق‌یافته است. لذا زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا و خدمت به خانواده معظم شهیدان، سعادتی است که نصیب ارادتمندان این راه نورانی می‌شود.

کنگره ملی شش هزار و نود شهید والامقام استان قم، فرصت مناسبی برای معرفی شهیدان و زمینه خوبی برای ترویج فرهنگ غنی ایثار، شهادت و مقاومت است. بی‌شک، تلاش در جهت باروری ثمرۀ خون شهیدان سرافراز، سعادتی اخروی برای کسانی است که قلبشان برای اسلام و تداوم راه سرخ شهیدان و تحقق منویات رهبر معظم انقلاب می‌تپد.

این لوح سپاس به‌رسم یادبود و قدرشناسی از تلاش‌های خالصانه جنابعالی در فعالیت‌های کنگره شهدا به‌ویژه برگزاری بیست و هفتمین سالگرد شهید زین‌الدین و شش هزار و نود شهید استان قم تقدیم می‌گردد. ضمن سپاس از تلاش‌های مجدانه و همت والای همکاران محترمتان،توفیق روزافزون شمارا از خداوند منان خواستاریم. امید است با عنایات حضرت ولی‌عصر(عج) و شهدای گران‌قدر در راستای گسترش فرهنگ ایثار و جهاد موفق و سربلند باشید.

فرمانده سپاه امام علی بن ابی‌طالب(ع)

سرتیپ دوم پاسدار سید محمدتقی شاهچراغی**