29.1 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شهردار

با حضور شهردار قم؛ آیین نکوداشت آیت الله محمد محمدی ری‌شهری برگزار شد

همایش «تجلیل از 50 سال حدیث پژوهی و دو دهه خدمت در حج و زیارت» در تکریم و تقدیر از خدمات آیت الله محمدی ری شهری در قم برگزار شد.

به گزارش شهرنیوز؛ آیین نکوداشت آیت الله محمد محمدی ری‌شهری و تجلیل از پنجاه سال حدیث پژوهی و دو دهه خدمت در سازمان حج و زیارت ایشان در دفتر نماینده ولی فقیه در سازمان حج و زیارت برگزار شد.

در این مراسم که با حضور آیات عظام مقتدایی، نجم الدین طبسی، جواد فاضل، آیت الله غروی و حجت الاسلام والمسلمین شهرستانی و حجت الاسلام والمسلمین مسعودی خمینی برگزار شد، دکتر سید مرتضی سقائیان‌نژاد شهردار قم و دکتر سرمست استاندار قم نیز حضور داشتند.

سخنرانان این مراسم آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری رییس جامعه مدرسین، حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالفتاح نواب نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت، حجت الاسلام والمسلمین سید علی قاضی عسکر نماینده سابق ولی فقیه در امور حج و زیارت، حجت الاسلام والمسلمین محمدجواد محمدی گلپایگانی و آیت الله محمد محمدی ری شهری، تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) بودند.

همچنین دکتر حسن روحانی، رئیس جمهور در پیامی به این آیین، نکوداشت پژوهشگران دینی بسان آیت الله محمدی ری شهری را بزرگداشت علم و تلاش و معنویت و تقوا عنوان کرد.

گفتنی است، در بخش پایانی این مراسم از آثار آیت الله محمدی ری شهری رونمایی و به رسم یادبود هدایایی به این عالم بزرگوار تقدیم شد.