41 C
شهر مقدس قم
۱۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

برگزاری مسابقات ورزشی به مناسبت ایام‌الله دهه فجر در سازمان پایانه‌های شهرداری قم

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم از برگزاری مسابقات ورزشی به مناسبت ایام‌الله دهه فجر در سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم خبر داد.

به گزارش شهرنیوز، رضا پوریافر با اشاره به آغاز ایام‌الله دهه فجر، اظهار داشت: ایام‌الله دهه فجر زمان تجدید بیعت با آرمان‌های انقلاب و تبلور توانمندی‌های نیروهای انقلابی در جامعه است.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم با تأکید بر حفظ نشاط اجتماعی و سلامت جامعه افزود: کار در کنار ورزش و تفریح مثلث نشاط اجتماعی بوده و باید در همه ارگان‌ها به آن توجه لازم شده و برنامه‌ریزی مدونی برای آن انجام شود.

پوریافر از برگزاری مسابقات ورزشی در ایام‌الله دهه مبارک فجر خبر داد و گفت: این مسابقات در سالن ورزشی سازمان پایانه‌ها برگزارشده و پرسنل سازمان در این مسابقات باهم رقابت می‌کنند.

وی رشته‌های ورزشی در حال برگزاری را  تنیس روی میز، فوتبال دستی، دارت و دومیدانی اعلام و بیان کرد: این مسابقات از ابتدای بهمن‌ماه آغازشده و تا پایان دهه مبارک فجر به اتمام می‌رسد.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم شرکت‌کنندگان را از همه بخش‌های سازمان دانست و خاطرنشان کرد: شرکت‌کنندگان اعم از پرسنل سازمان، مدیران، پرسنل شرکت‌های مسافربری، رانندگان و کسبه پایانه هستند.

پوریافر با تأکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی درزمان برگزاری مسابقات یادآور شد: این مسابقات با توجه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی در کمترین زمان برگزارشده و در یوم‌الله ۲۲بهمن نیز فینال آن برگزار و به برندگان جوایز نفیسی تقدیم می‌شود.*