36.7 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

اکران بیش از ۲۲۰۰ مترمربع بنر به مناسبت ایام‌الله دهه فجر در شهر قم/ آذین‌بندی مسیر راهپیمایی خودرویی در ۲۲ بهمن‌ماه

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم از اکران بیش از 2200 مترمربع بنر به مناسبت ایام‌الله دهه فجر در شهر قم خبر داد و گفت: مسیر راهپیمایی خودرویی 22 بهمن و همچنین جایگاه ویژه آغاز مراسم راهپیمایی نیز توسط شهرداری آذین‌بندی می‌شود.

مهدی کلانترزاده در گفت و گو با خبرنگار شهرنیوز، با اشاره به سالروز تولد حضرت زهرا (س) و چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار داشت: شهرداری قم به مناسبت آغاز ایام‌الله دهه فجر آذین‌بندی شهر را با نگاهی انقلابی و باهدف تجدید بیعت با آرمان‌های انقلاب در دستور کار قرار داده است.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم از چاپ بیش از ۲۲۰۰ مترمربع بنر خبر داد و افزود: بنرها با موضوع میلاد باسعادت صدیقه طاهره حضرت زهرا (س) و چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در بیش ۴۷۰ نقطه از سطح شهر در قالب بنرهای آویز، پرتابل، استرابورد، لمپوست و عرشه پل اکران شده است.

کلانترزاده ادامه داد: بنرها در قالب طرح‌های خلاق با موضوع دستاوردهای ویژگی‌های انقلاب اسلامی ایران و با شعارها و هشتگ‌های برگرفته از فرمایشات بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری طراحی‌شده است.

وی با یادآوری شعار امسال با عنوان ” انقلاب اسلامی، بالنده و مقتدر، چون کوه استوار” مطرح کرد: ۱۵ عنوان مختلف با شعار محوری ” انقلاب اسلامی، بالنده و مقتدر، چون کوه استوار” در این تبلیغات محیطی موردتوجه قرارگرفته است.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم همچنین از فضاسازی و آذین‌بندی بیت تاریخی حضرت امام خمینی (ره) نیز خبر داد و بیان کرد: بیت تاریخی حضرت امام خمینی (ره) برای برگزاری مراسم‌های مختلف در طول ایام دهه فجر آماده‌سازی شده است.

کلانترزاده یکی از اقدامات شهرداری قم را گلباران بیت امام خمینی (ره) در روز ۱۲ بهمن‌ماه عنوان کرد و گفت: شهرداری قم با همه ارگان‌های برگزارکننده مراسم یوم‌الله دهه فجر همکاری دارد.

وی ادامه داد: شهرداری قم با مجموعه‌های مردمی برای آذین بندی شهر و برگزاری مراسم در مساجد همکاری و مشارکت داشته است.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم چاپ ۲۰۰ بنر جهت نصب در اتوبوس‌ها را نیز یادآور شد و خاطرنشان کرد: این ۲۰۰ بنر روی اتوبوس‌های داخل شهری نصب‌شده و در فضاسازی شهر در دهه فجر تأثیر بسزایی دارد.

کلانترزاده در پایان با اشاره به برگزاری مراسم راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن به‌صورت خودرویی، تصریح کرد: مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن و همچنین جایگاه ویژه آغاز مراسم راهپیمایی نیز توسط شهرداری آذین‌بندی می‌شود.***