33.3 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار دانشگاه علمی و کاربردی

رونمایی از یادبود آئین ششمین دوره پذیرش دانشجو در رشته‌های مدیریت شهری دانشگاه علمی کاربردی شهرداری قم

یادبود آئین ششمین دوره پذیرش دانشجو در رشته‌های مدیریت شهری دانشگاه علمی و کاربردی شهرداری قم با حضور آیت‌الله حسینی بوشهری رونمایی شد.

به گزارش شهرنیوز، مراسم رونمایی از یادبود آئین ششمین دوره پذیرش دانشجو در رشته‌های مدیریت شهری دانشگاه علمی و کاربردی شهرداری قم با عنوان “شهرداری قم پیشرو در تربیت نیروی متخصص” با حضور آیت‌الله حسینی بوشهری رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه، دکتر سقائیان نژاد شهردار کلانشهر قم و مدیران شهری برگزار شد.

گفتنی است رشته مدیریت شهروندی با هدف توسعه فرهنگ شهروندی، بهبود نگرش و توانمندسازی مهارت‌های مدیران و برنامه ریزان حوزه آموزش شهروندی و آموزش و توسعه مشارکت شهروندان در برنامه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی شهر در دانشگاه علمی کاربردی شهرداری برگزار می‌شود که در حال حاضر ۲۱۰ دانشجو در این رشته مشغول تحصیل هستند.

همچنین رشته مدیریت گردشگری نیز در این دانشگاه با هدف توانمندسازی و تأمین سرمایه انسانی مورد نیاز مدیریت شهری در حوزه گردشگری، حمایت از توسعه گردشگری و مشارکت بخش خصوصی در پروژه‌های گردشگری شهری، راه‌اندازی نخستین مرکز تخصصی نوآوری گردشگری در کشور و برگزاری دو شتاب تخصصی در حوزه گردشگری با ۱۲۱ نفر دانشجو در حال برگزاری است.**