35 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار معاونت ها

تجلیل از پرسنل خانم شهرداری قم همزمان با روز زن

مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری قم با تاکید بر اهمیت گرامیداشت مقام زن، از تجلیل از 92 پرسنل خانم شهرداری قم همزمان با روز زن خبر داد.

سید علی بیگدلی در گفت و گو با شهرنیوز، با اشاره به اهمیت تکریم سرمایه انسانی هر نهادی و ارگانی به منظور افزایش راندمان و بهره وری فعالیت‌های، اظهار داشت: ولادت باسعادت حضرت فاطمه(س) و روز زن بهانه‌ای است که در راستای آن بتوانیم از مقام شامخ زن و بانوان پرسنل شهرداری قم قدردانی به عمل آوریم.

مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری قم با تاکید بر اهمیت نقش پرسنل زن در بدنه شهرداری، افزود: بانوان پرسنل شهرداری قم از جمله سرمایه‌های انسانی کاربلد و متعهدی هستند که با توجه شرایط و مسئولیت‌های ویژه نقش خودشان در جایگاه یک زن و یک مادر توانسته‌اند در محیط کار نیز نقش خود را به خوبی ایفا کنند.

بیگدلی با اشاره به برنامه شهرداری قم به منظور تجلیل از مقام زن همزمان با ولادت حضرت فاطمه(س) ادامه داد: طبق سنوات گذشته برای مراسم روز زن برنامه‌هایی پیش بینی شده بود که با توجه به شیوع کرونا مراسم حضوری نخواهیم داشت، اما بر این مبنا هدیه‌ای در نظر گرفتیم که به همکاران خانم تقدیم خواهد شد.

بیگدلی با اشاره به قدردانی از ۹۲ نفر از کارکنان خانم شهرداری قم همزمان با روز زن افزود: به این عزیزان کارت هدیه و لوح سپاسی اهدا خواهد شد.*