36 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار معاونت ها

اولین المپیاد آموزشی کارکنان شهرداری قم برگزار می‌شود

مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری قم از برگزاری اولین المپیاد آموزشی کارکنان شهرداری قم خبر داد.

سیدعلی بیگدلی در گفت و گو با شهرنیوز گفت: این المپیاد با هدف گسترش توانائی‌های علمی و شغلی کارکنان، تقویت دیدگاه علمی نسبت به نظام مدیریت شهری و فراهم شدن زمینه رقابت علمی بین کارکنان شهرداری قم برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: عناوین و سرفصل‌های این المپیاد شامل، حمل و نقل همگانی درون شهری، پسماندهای شهری، مدیریت بحران شهری و دروس عمومی است که منابع آنها در سامانه جامع آموزش منابع انسانی(جام) برای بهره مندی شرکت کنندگان در این آزمون قرار گرفته است.

مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری قم اضافه کرد: با توجه به همه گیری ویروس کرونا و ضرورت توجه به سلامت همکاران محترم، این المپیاد به صورت غیرحضوری(آنلاین) از طریق سامانه جامع آموزش منابع انسانی(جام) در قالب ۸۰ سوال تستی(در ۴ بخش، هر بخش ۲۰ سوال) در روز چهارشنبه مورخ ۱۵ بهمن ماه راس ساعت ۱۳ لغایت ۱۴:۲۰ به مدت ۸۰ دقیقه برگزار می‌شود.

بیگدلی در ادامه افزود: نفرات برتر این المپیاد به عنوان نماینده شهرداری قم برای شرکت در اولین المپیاد آموزشی کارکنان شهرداری های کشور که به صورت مجازی توسط سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در اواخر بهمن ماه برگزار خواهد شد، معرفی می‌شوند.**