36 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

تحقق ۱۱۲ درصدی بودجه سازمان زیباسازی شهرداری تا پایان سال/افزایش ۴۶ درصدی بودجه در سال ۱۴۰۰

سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال این تحقق بودجه به 112 درصد برسد، گفت: برای سال 1400 بودجه سازمان با بیش از 46 درصد افزایش روبرو خواهد شد.

سید محمد موسوی منش در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، با اشاره به وضعیت تحقق بودجه در سازمان زیباسازی شهرداری قم، اظهار داشت: تا پایان آذرماه سال جاری ۱۰۳ درصد تحقق بودجه در این سازمان اتفاق افتاده است.

سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال این تحقق بودجه به ۱۱۲ درصد برسد، ابراز کرد: اصلاحیه بودجه بر اساس همین ۱۲ درصد انجام‌شده که پس از تأیید در شورای سازمان در حال ارسال به شورای شهر قم است.

موسوی منش ادامه داد: برای سال ۱۴۰۰ پیش‌بینی بودجه که هم در هیئت‌مدیره و هم شورای سازمان مصوب شده بیش از ۴۶ درصد افزایش روبرو خواهد شد چراکه تلاش شده تا تمام ظرفیت‌های سازمان در حوزه‌های مختلف از جمله خدمات مشاوره و پیمانکاری را از بالقوه به بالفعل تبدیل کنیم.

وی با اشاره به مباحث مشاوره‌ای سازمان به دیگر نهادها تصریح کرد: سازمان زیباسازی با سابقه کاری ۱۵ ساله این امکان را دارد که به سازمان‌ها و مناطق مجاور خدمات مشاوره ارائه دهد و به لحاظ اقدامات تحقیقاتی و علمی که صورت گرفته، امکان اجرایی شدن خدمات پیمانکاری را داریم که در سال جاری هم تلاش کردیم با وجود شیوع بیماری کرونا در قسمت خدمات پیمانکاری بیشتر ورود کنیم تا کسری درآمد حاصل از کرونا را تأمین کنیم.

سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم با تأکید بر پیش‌بینی افزایش بهای خدمات سازمان در سال آینده، عنوان کرد: با وجود عدم درآمد از سازه‌های تبلیغاتی شهر در ۴ ماه اخیر، ۱۲ درصد افزایش بودجه برای امسال پیش‌بینی کردیم.

موسوی منش افزود: بهای خدمات و عوارض برای سال آینده تقریباً ۱۰ درصد افزایش خواهد داشت که در حوزه بهای خدمات بیشتر است اما در حوزه عوارضی کمتر از ۱۰ درصد افزایش داریم.**