40.1 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

تولید پادکست صوتی «خاتم سلیمانی» با موضوع زندگی سردار دلها

مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم از تولید پادکست صوتی 10 قسمتی «خاتم سلیمانی» با موضوع زندگی سردار دلها شهید سلیمانی با همکاری گروه فرهنگی یم خبر داد.

ابوالقاسم مقیمی در گفت‌وگو با شهرنیوز، با اشاره به اقدامات شهرداری در رابطه با بزرگداشت سردار سلیمانی همزمان با ایام اولین سالگرد شهادت حاج قاسمی سلیمانی و شهدای مقاومت اظهار داشت: علاوه بر فضای حقیقی و اجرای تبلیغات در حوزه‌های مختلف، تولید محتوا در فضای مجازی نیز برای بزرگداشت سردار سلیمانی و شهدای مقاومت در دستور کار قرار گرفت.

مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم به تولید محتوای صوتی در رابطه با زندگی حاج قاسم سلیمانی هم اشاره کرد و افزود: ۱۰ قسمت پادکست صوتی با عنوان «خاتم سلیمانی» با همکاری گروه فرهنگی یم تولید و در فضای مجازی منتشرشده است.

مقیمی با اشاره به تلاش‌های شهرداری برای ایجاد فضای متناسب با ایام در سطح شهر نیز تأکید کرد: تبلیغات محیطی به صورت ویژه به فضای مناسبت‌ها از جمله شهادت سردار سلیمانی، ایام فاطمیه و دهه بصیرت پرداخته است و در ۱۶۰ ایستگاه اتوبوس در سطح شهر قم سازه‌های تبلیغاتی اکران شد.

وی افزود: یک‌سوم این سازه‌ها به تبلیغ ایثار و شهادت، یک‌سوم به تبلیغ در حوزه فرهنگ شهروندی و یک‌سوم دیگر نیز به تبلیغ در مورد امربه‌معروف و نهی از منکر و موضوع حجاب و عفاف اختصاص دارد.