28.9 C
شهر مقدس قم
۲۹ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

احداث ۴ باب واحد خدماتی در شهرک صنوف

مدیر عامل سازمان میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم از آغاز عملیات احداث 4 باب واحد خدماتی در امتداد واحدهای احداث شده درخیابان شهید عباسی شهرک صنوف با صرف اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش واحد روابط عمومی سازمان میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم ،علیرضا مظفری اظهار داشت: عملیات احداث ۴ باب واحد خدماتی در مجاورت و امتداد واحدهای خدماتی احداث شده واقع در خیابان شهید عباسی شهرک صنوف در زمینی به مساحت ۴۰۰ متر مربع و زیربنای  ۵۰۰ متر مربع، با صرف اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال آغاز شده است.

مدیر عامل سازمان میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم اعلام داشت: مساحت هر واحد ۱۰۰ متر مربع به اضافه ساختمان اداری و بالکن به مساحت ۲۵ متر مربع در نظر گرفته شده است.

مظفری به لزوم احداث واحدهای خدماتی، جهت رونق شهرک صنوف و همچنین ارائه خدمات هرچه بهتر به کسبه و شهروندان اشاره داشت و افزود: توسعه و گسترش شهرک صنوف، ضرورت ایجاد مراکز خدماتی را ایجاب نموده و متقابلا شکل گیری این قبیل مراکز، سبب رشد و استحکام این شهرک و واحدهای مستقر و فعال آن خواهد شد.