29.1 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار دانشگاه علمی و کاربردی

لزوم روایتگری هنرمندانه از رشادت‌های مدافعان سلامت

رئیس مرکز علمی کاربردی شهرداری قم بر لزوم تلاش برای روایت کردن رشادت‌های مدافعان سلامت تاکید کرد.

دکتر مصطفی ملایی ریس مرکز علمی کاربردی شهرداری قم به همراه دکتر محمد حسن نادری ریس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان با خانواده شهید محمد رضا قاسمی بنابری یکی از شهدای مدافع سلامت دیدار کردند و آنها را مورد تکریم قرار دادند.

در این دیدار مصطفی ملایی  ضمن قدردانی از زحمات جهاد گرانه مدافعین سلامت، گفت: باید بتوانیم روایت‌گر خوبی از زحمات کادر درمان که زینب گونه در ارائه خدمات به بیماران پیش قدم هستند گام برداریم.

رئیس مرکز علمی کاربردی شهرداری قم با تکریم ایثارگری‌های این شهیدان تاکید کرد: مردم ایران برای همیشه قدردان فداکاری‌های کادر درمان و ایثارگری مدافعان سلامت که مجاهدانه در برابر شیوع کرونا ایستادگی کردند، خواهند بود.

ملایی با اشاره به رشادت‌ها و جان‎فشانی‌های مدافعین سلامت کشور در روز‌های کرونایی و شباهت آن با تلاش‌های کادر درمان در دوره دفاع مقدس، گفت: روحیه جهادی بارزترین شباهتی است که میان این دو مقطع تاریخی وجود دارد.

وی در ادامه افزود: امیدواریم با تلاش‎‌هایی که دانشمندان عزیز کشور انجام می‌دهند به زودی شاهد ریشه کن شدن این ویروس منحوس باشیم.

خاطر نشان می‌شود شهید محمدرضا قاسمی بنابری شهید راه خدمت و مسئول نقلیه بیمارستان شهدا قم که به دلیل انتقال بیماران کرونایی، خود مبتلا به این ویروس شده بود، در نهایت در ۳۰ آبان ماه به فیض شهادت نائل آمد.