36 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

ایجاد سازه نگهبان برای رفع خطر از بازار کهنه

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم از اجرای عملیات پروژه خاکبرداری و اجرای سازه نگهبان و پایدار سازی گود ملک خیابان آذر به منظور ایمن سازی املاک مجاور از جمله بازار کهنه خبرداد.

به گزارش واحد روابط عمومی سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم، علیرضا مظفری با بیان این‌که گود ملک خیابان آذر جنب میدان کهنه و در مجاورت فروشگاه همشهری ۷ و بازار روز بنفشه قرار گرفته است اظهار داشت: گود مذکور پُر خطر تشخیص داده شده و تا پایدارسازی آن، اقدامات ایمنی لازم از جمله اجرای سازه نگهبان به صورت خرپایی و اجرای نیلینگ در دستور کار این سازمان قرار دارد.
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم با اشاره به اینکه این ملک برای اجرای پروژه‌های سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری قم خریداری شده افزود: پس از خریداری ملک متوجه ناایمن بودن گود موجود در آن شدیم که با هدف نجات املاک مجاور از جمله بازار کهنه، تصمیم به ایمن سازی این گود گرفته شد.
وی با اشاره به درخواست مکرر اهالی به ویژه املاک مجاور زمین یاد شده افزود: پروژه مذکور با صرف اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال انجام و نسبت به رفع خطر و ایمن سازی آن اقدام خواهد شد.