35 C
شهر مقدس قم
۱۹ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

خدمت‌رسانی پارکسوار شمالی به ۷۰۰۰ دستگاه خودروی سنگین

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم گفت: پارکسوار شمالی به 7000 دستگاه خودروی سنگین به صورت ماهانه خدمت‌رسانی می‌کند.

رضا پوریافر در گفت‌وگو با شهرنیوز، با اشاره به استقرار خودروهای سنگین در پارکسوار شمالی از خدمات‌رسانی به بیش از۲۵۰دستگاه ماشین سنگین همه‌روزه در پارکسوارشمالی خبرداد.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم با اشاره به اینکه در هرماه بالغ‌بر۷۰۰۰دستگاه از خدمات این پارکسوار بهره‌مند می‌شوند، تأکید کرد: پارکسوارشمالی به‌صورت شبانه‌روزی در حال خدمات‌رسانی به شهروندان است.

پوریافر افزود: این پارکینگ تنها پارکینگ وسیع ماشین‌های سنگین در استان است که با فضائی در حدود ۷ هکتار در خدمت رانندگان است و در مناسبت‌های ملی و مذهبی به‌صورت ویژه از این ظرفیت استفاده می‌شود.

به گفته وی، با توجه به فصل سرما و بارش نزولات آسمانی و وقوع سیلاب در سطح رودخانه پیش‌بینی‌های لازم برای تخلیه پارکسوار شمالی در مواقع بروز خطر سیلاب شده است.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم از استقرار ۴شرکت حمل‌ونقلی برای صدور صورت‌وضعیت به تمام نقاط کشور خبر داد و گفت: این ۴ شرکت به رانندگان اتوبوس، مینی‌بوس و تاکسی‌های برون‌شهری خدمات‌رسانی می‌کنند.

پوریافر افزود: یک مجتمع خدماتی رفاهی همراه با سرویس بهداشتی و نمازخانه نیز در پارکسوار شمالی به زائرین و مسافرین شهرکریمه اهل‌بیت(ص) خدمت‌رسانی می‌کند.