33.3 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان پارک‌ها

ارسال بیش از هزار و ۱۰۰ اثر به دبیرخانه مسابقه عکاسی پاییز برگریز/ تمدید مهلت مسابقه

مدیر عامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم از تمدید مهلت ارسال آثار به دبیرخانه چهارمین دوره مسابقه عکاسی شهروندی «پاییز برگ‌ریز» تا 5 دیماه خبر داد.

به گزارش واحد روابط عمومی سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم، پیام جوادیان با اشاره به اهمیت توسعه فرهنگ شهروندی در حوزه حفظ و مراقبت از فضای سبز، گفت: فراخوان چهارمین دوره مسابقه شهروندی عکاسی “پاییز برگریز” در آذرماه منتشر شده بود و با توجه به استقبال شهروندان و هنرمندان قمی و همچنین شرایط اقلیمی شهر مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این مسابقه تا ۵ دیماه تمدید شد.
با اشاره به ارسال بیش از هزار و ۱۰۰ اثر به دبیرخانه این مسابقه گفت: با توجه به تغییر رویکرد کاشت درختان خزان‌دار در معابر و بوستان‌ها در چند سال اخیر در این دوره شاهد ارسال تصاویر منحصر به فردی از فضای پاییزی شهر بودیم.
وی افزود: با وجود محدودیت‌ها به واسطه شیوع ویروس کرونا آثار مناسبتری نسبت به دوره‌های قبل به دبیرخانه ارسال شده است و امیدواریم در مهلت جدید در نظر گرفته شده نیز شهروندان نسبت به ارسال اثر و ثبت نام در این مسابقه اقدام کنند.
جوادیان در پایان خاطرنشان کرد: مجموعا بیش از ۱۰۰ میلیون ریال جایزه نقدی در بخش‌های مختلف این مسابقه به برگزیدگان اهداء خواهد شد.