35.9 C
شهر مقدس قم
۲۳ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

توزیع بروشورهای حاوی نکات ایمنی در خصوص گاز منواکسید کربن

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم از توزیع بروشورهای حاوی نکات ایمنی در خصوص گاز منواکسید کربن co و اصول ایمنی نصب لوازم گرمایشی در سطح شهر خبر داد.

حمید کریمی در گفت‌وگو با شهرنیوز، با اشاره ضرورت آگاهی مردم در مراقبت از نشت گاز منواکسید کربن، اظهار داشت: بروشورهای حاوی نکات ایمنی در خصوص گاز منواکسید کربن co و اصول ایمنی نصب لوازم گرمایشی در سطح شهر به همین منظور توزیع شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم افزود: با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور و شهر قم همشهریان عزیز نباید از نشت گاز منواکسید کربن که قاتل نامرئی  است غافل شوند.

کریمی تأکید کرد: به همین منظور سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم با مشارکت کمیته فرهنگ شهروندی شهرداری اقدام به نصب بنرهای حاوی هشدارهای گاز COدر سطح شهر کرده است.

وی ساخت مستند آموزشی قاتل خاموش را از دیگر اقدامات پیشگیرانه سازمان آتش‌نشانی ذکر کرد و گفت: این مستند با همکاری صداوسیما تولید و از سیمای مرکز قم پخش می‌شود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم از اقدام به توزیع بروشورهای حاوی نکات ایمنی در خصوص گاز منواکسید کربن co در ادارات و مراکز فرهنگی و اجتماعی و درمانی هم خبر داد و افزود: با توجه به افزایش نفوذ شبکه‌های مجازی در بین مردم ارسال مطالب آموزشی در خصوص گاز منواکسید کربن co در شبکه‌های مجازی نیز از دیگر اقدامات در راستای آگاهی بخشی به شهروندان بوده است.

کریمی از چاپ هشدارهای آموزشی گاز منواکسید کربن در جراید استان نیز در همین راستا خبر داد.