37.7 C
شهر مقدس قم
۱۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

نصب جداکننده‌های ترافیکی در شوارع میدان بزرگ میوه و تره بار

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم از اجرای عملیات نصب تجهیزات ویژه و جداکننده‌های ترافیکی با صرف اعتباری بالغ بر 2 میلیارد ریال در سطح شوارع میدان بزرگ میوه و تره بار شهید رجایی خبر داد.

به گزارش واحد روابط عمومی سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم، علیرضا مظفری بیان داشت: به منظور نشانه‌گذاری خطوط، تفکیک مسیرهای عبور و مرور، کنترل سرعت وسایل نقلیه و انعکاس نور در شب برای توجه رانندگان، تجهیزات کنترل در شوارع میدان بزرگ میوه و تره بار شهید رجایی نصب شده است.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم اعتبار در نظر گرفته شده برای اجرای این طرح را ۲ میلیارد ریال عنوان و بیان داشت: ۱۷۶۰ عدد چشم گربه‌ای همراه با رنگ آمیزی بین نقاط در ۲۶۴۰ متر طول از سطح شوارع میدان بزرگ میوه و تره بار شهید رجایی نصب خواهد شد.

مظفری با برشُمردن اهمیت اجرای این طرح، افزود: تجهیزات مورد اشاره به جهت خاصیت جداکننده بودن؛ نه تنها برای تفکیک دو خیابان از یکدیگر، بلکه می‌تواند برا جدا سازی خیابان از مناطق عرضه و فروش میوه و تره بار و حفظ حریم غرفه‌های میدان بزرگ شهید رجایی نیز وسیله بسیار مناسبی محسوب شود.