32.5 C
شهر مقدس قم
۲۹ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

تجدید خط کشی بلوار آیت الله بروجردی انجام شد

سرپرست سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم گفت: خط کشی بلوار آیت الله بروجردی که در طول زمان کمرنگ و نیاز به تجدید خط کشی داشت توسط سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم انجام شد.

به گزارش واحد روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم، قاسم طالبی با اعلام خبر تجدید خط کشی بلوار آیت الله بروجردی حد فاصل میدان مرجعیت تا پل تقاطع شهرک قدس، بیان داشت: این معبر با توجه به میزبانی حجم بالای تردد و اینکه از شریان‌های اصلی معابر شهر قم به حساب می آید از منظر ترافیکی مورد توجه بوده و نیازهای ترافیکی آن همچون تجدید خط کشی در دستور کار قرار گرفته است.

سرپرست سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم افزایش ایمنی در تردد، نظم بخشی حرکتی به خودروها، جلوگیری و کاهش تصادفات را از مهم‌ترین اهداف این طرح عنوان کرد و افزود: اجرای این طرح از نوع خط‌کشی با رنگ سرد به طول ۵ هزار متر و بصورت رفت و برگشت با اعتباری بالغ بر ۱ میلیارد و هفتصد و پنجاه میلیون ریال انجام گرفته است.

طالبی با بیان اینکه اجرای این طرح با بهره‌مندی از ظرفیت داخلی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم و بخشی نیز توسط پیمانکار انجام گرفته است، از رانندگان خواست تا با توجه به علائم انتظامی و ترافیکی و همچنین حرکت در بین خطوط، تردد ایمنی داشته باشند.

وی در پایان از همکاری پلیس راهور و رانندگان در اجرای طرحهای این سازمان تشکر کرد و گفت: همکاری و همراهی پلیس راهور کیفیت و سرعت انجام طرح‌ها و پروژه‌های این سازمان را ارتقاء داده است.