30.4 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

برگزاری مراسم افتتاحیه ۱۵ پروژه شهری با مجوز ستاد مدیریت بحران

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم از برگزاری مراسم افتتاحیه‌های شهرداری با رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی و مجوز ستاد مدیریت بحران استان خبر داد.

به گزارش شهرنیوز، مهدی کلانترزاده با اشاره به افتتاح ۱۵ پروژه بزرگ شهری با اعتباری بالغ‌بر ده هزار میلیارد ریال، اظهار داشت: این پروژه‌های شاخص با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی و به‌صورت ارتباط زنده تصویری افتتاح خواهد شد.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم با بیان اینکه این مراسم با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی و با مجوز ستاد مدیریت بحران استان برگزار می‌شود، ابراز کرد: تنها ۱۵ نفر ازمدیران و مسئولان استانی و نمایندگان مردم قم در مجلس شورای اسلامی در این افتتاحیه‌ها که همزمان در محل باغ پرندگان، بوستان شهید زین‌الدین و تقاطع میدان نماز برگزار خواهد شد، حضور یافته و از طریق ارتباط تصویری این مراسم اجرا می‌گردد.

کلانترزاده ادامه داد: یکی از پروژه‌های افتتاح‌شده باغ پرندگان با اعتباری بالغ‌بر ۳۰ میلیارد تومان است که بر اساس مصوبات مجموعه مدیریت استان بعد از مساعد شدن شرایط و عبور از وضعیت بحرانی کرونا در اختیار شهروندان خواهد بود.