۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار عمومی

آغاز پروژه ساختمانی با ۷۷ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در بلوار پیامبر اعظم(ص)

مسئول امور سرمایه گذاری شهرداری قم از آغاز عملیات اجرایی پروژه ساختمان تجاری مسکونی در بلوک 24SW بااعتباری بالغ‌بر 77 میلیارد تومان به مناسبت ایام روز قم خبر داد.

به گزارش شهر نیوز، محمدرضا معرفت با توجه به حجم پروژه‌های در حال اجرا در بلوار پیامبر اعظم(ص) اظهار داشت: بلوار پیامبر اعظم (ص) ظرفیتی است که در چند سال آینده جایگاه اقتصادی و فرهنگی شهر قم را ارتقاء خواهد داد.

وی با تأکید بر ایجاد توازن در اجرای پروژه‌های مختلف با کاربرهای متفاوت افزود: یکی از مواردی که شهرداری در فرایند شکل دهی به این بلوار به آن دقت داشته، صدور مجوز با کاربرهای متفاوت در این بلوار است.

مسئول امور سرمایه‌گذاری شهرداری قم احیای بافت پیرامونی بلوار پیامبر اعظم(ص) و افزایش سرانه مسکونی – تجاری در بدنه بلوار را از اهداف این پروژه‌ها دانست و تصریح کرد: احداث ساختمان تجاری مسکونی در بلوک ۲۴SW یکی از پروژه‌های بلوار پیامبر اعظم (ص) بوده و به مناسبت ایام روز قم عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

وی گفت: این پروژه با مساحت ۲۰۳ هزار و ۸۶۳ مترمربع و با سهم ۴۳ درصدی شهرداری کلید خورده و آورده شهرداری  ۳۳ میلیارد تومان بوده که شامل زمین و عوارض پروانه است.

معرفت آورده بخش خصوصی در این پروژه را ۴۵ میلیارد تومان عنوان و بیان کرد: در مجتمع تجاری مسکونی ۲۴SW درمجموع ۷۷ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده که بر اساس اصول مهندسی و ایجاد واحدهای تجاری در خدمت واحدهای مسکونی ساخته‌شده است.