34.1 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

دغدغه شهردار قم در تکریم شهدا قابل‌تقدیر است/ نمادهایی از شهدا در تمام نقاط شهر نصب شود

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: دغدغه شهردار قم در تکریم و معرفی شهدا قابل‌تقدیر بوده و تأمین اعتبارات لازم برای برگزاری کنگره شهدا و ساخت المان‌های شهری نشان از دغدغه شورای اسلامی شهر قم و مدیریت شهری دارد.

به گزارش شهرنیوز، احمد امیرآبادی فراهانی در مراسم رونمایی از ۱۲ یادمان شهدای قم که با حضور خانواده شهدا، مسئولان مدیریت شهری و همچنین نمایندگان قم در مجلس شورای اسلامی در گلزار شهدای علی بن جعفر برگزار شد، ضمن تشکر از دکتر سقاییان نژاد شهردار قم و اعضای شورای اسلامی شهر قم، اظهار داشت: دغدغه شهردار قم در تکریم و معرفی شهدا قابل‌تقدیر است.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی نصب المان‌های شهدا و معرفی آن‌ها به نسل جوان را رسالتی مهم برای مدیریت شهری دانست و افزود: تأمین اعتبارات لازم برای برگزاری کنگره شهدا و ساخت المان‌های شهری نشان از دغدغه شورای اسلامی شهر قم و مدیریت شهری دارد.

امیرآبادی فراهانی بر نصب یادمان شهدا در همه محلات قم تأکید کرد و گفت: آشنایی جوانان با سیره وزندگی نامه شهدا می‌تواند تأثیر بسیار زیادی در آینده کشور داشته و باید نسبت به نصب این المان‌ها در همه شهر برنامه‌ریزی لازم انجام شود.

وی سپس الگوسازی برای نسل جوان را موردتوجه قرارداد و بیان کرد: امیدواریم این حرکت فرهنگی در شهر ادامه داشته و شاهد تغییر و فضای هویتی شهر به سمت معرفی شهدا باشیم.