29.4 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شهردار

تکمیل پیست دوچرخه‌سواری پردیسان تا ۳ ماه آینده

شهردار قم از ساخت پیست‌های دوچرخه‌سواری در همه مناطق شهری قم خبر داد و گفت: پیست دوچرخه‌سواری پردیسان تا 3 ماه آینده تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش شهرنیوز، دکترسید مرتضی سقاییان نژاد در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی منطقه هشت شهرداری قم، اظهار داشت: خوشبختانه صحبت‌های استاندار قم در بازدید از پروژه پیست دوچرخه‌سواری گره‌های ساخت این پیست را در شهر قم باز کرد.

شهردار قم از ساخت هفت پیست دوچرخه‌سواری در پردیسان خبر داد و افزود: پیست بین‌المللی دوچرخه‌سواری پردیسان با هفت پیست مجزا در بیش از ۱۸ هکتار ساخته‌شده و در کنار این پیست یک پارک ترافیک نیز کلنگ زنی می‌شود.

سقاییان نژاد از ساخت پیست‌های دوچرخه‌سواری در همه مناطق قم خبر داد و تصریح کرد: این پیست‌های دوچرخه‌سواری هم برای ورزش‌های تخصصی و هم برای ورزش‌های همگانی مورداستفاده قرار می‌گیرد.

وی هزینه‌های ساخت پیست دوچرخه‌سواری پردیسان را در مجموعه ۳ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: این پیست تا سه ماه آینده آماده‌شده و شهروندان می‌توانند از آن استفاده کنند.

سقاییان نژاد در پایان با ابراز امیدواری در افزایش کیفیت اوقات فراغت جوانان در پیست‌های دوچرخه‌سواری، خاطرنشان کرد: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های شهرداری قم ساخت فضاهای تفریحی و ورزشی در شهر قم بوده و امیدواریم با ساخت این فضاها شاهد افزایش نشاط اجتماعی در شهر باشیم.