27.2 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

بوستان شهید زین‌الدین افتتاح می‌شود

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم با اشاره به تلاش برای افتتاح بوستان شهید زین‌الدین هم‌زمان با شهادت این شهید از رایزنی برای حضور مسئولان عالی‌رتبه کشور در این مراسم خبر داد.

به گزارش شهرنیوز، مهدی کلانترزاده در جلسه کمیته رسانه کنگره ۶ هزار شهید استان قم که در سالن جلسات حوزه شهردار قم برگزار شد با اشاره به تدوین ۳۰ سرفصل از مجموعه اقدامات در حوزه شهدا و ایثارگری، اظهار داشت: زندگی چهار شهید در دستور تدوین در قالب کتاب قرار گرفت که دو کتاب به زیور طبع آراسته شد و دو کتاب هم در دست انتشار است.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم با اشاره هدف برگزاری این جلسه به‌منظور آشنایی اقدامات بخش‌های مختلف کمیته رسانه کنگره ۶ هزار شهید استان قم، افزود: شهرداری سلسله برنامه‌هایی را پیش‌رو دارد که هرکدام به نحوی به حوزه ایثار و شهادت مرتبط هستند که ازجمله آن‌ها بهره‌برداری از بوستان شهید زین‌الدین است.

کلانترزاده از تلاش برای بهره‌برداری این بوستان هم‌زمان با سالروز شهادت شهید زین‌الدین خبر داد و تأکید کرد: تلاش ما این است که بیست و هفتم آبان ماه و هم‌زمان با شهادت شهید زین‌الدین مراسم افتتاح و بهره‌برداری از این بوستان برگزار شود.

وی به پیاده راه انقلاب به‌عنوان یکی دیگر از پروژه‌های پیش‌روی شهرداری با زمینه ایثار و شهادت اشاره کرد و افزود: برای افتتاح پروژه‌های پیش رو رایزنی‌های برای حضور روسای دو قوه انجام‌شده و قول‌های مساعدی در این زمینه دریافت کرده‌ایم.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم به یادمان شهدا، باغ پرندگان و تقاطع حضرت ولی عصر(عج) به‌عنوان دیگر پروژه‌های در دست بهره‌برداری اشاره کرد و گفت: باغ‌راه انقلاب به خاطر حضور یادمان‌های شهدا به‌عنوان گل پروژه‌ها مطرح است که در ۱۹ تا ۲۷ آبان ماه افتتاح خواهد شد.