25.3 C
شهر مقدس قم
۲۹ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
دسته‌بندی نشده

اجرای طرح تبادل پسماند خشک با دو برابر ارزش قبلی در غرفه های بازیافت همزمان با ایام فرخنده ماه ربیع الاول

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم از اجرای طرح تبادل پسماند خشک با دو برابر ارزش قبلی در غرفه های بازیافت همزمان با ایام فرخنده ماه ربیع الاول خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم، سید عبدالله میرابراهیمی با تبریک ایام فرخنده ماه ربیع‌الاول گفت: اجرای طرح‌های تشویقی به منظور جبل مشارکت بیشتر شهروندان جزئی از برنامه‌های اصلی سازمان مدیریت پسماند بوده که اهتمام جدی برای برگزاری آن انجام می‌پذیرد.
وی ادامه داد: پیش از این نیز طرح‌های متنوعی با محوریت تبادل پسماند خشک در غرفه‌های بازیافت سطح شهر اجرایی شده است که مشارکت بیشتر شهروندان را در پی داشته است.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم با اشاره به اجرای طرح تبادل پسماند خشک با کتاب، گل و گیاه، لوازم ورزشی، لوازم التحریر و … گفت: این طرح‌ها به صورت دائم و مناسبتی در غرفه‌ها اجرا شده است که با استقبال مناسبی از سوی شهروندان همراه بوده است.
میرابراهیمی خاطرنشان کرد: طرح عیدانه با هدف تبادل پسماند خشک در غرفه‌های بازیافت همزمان با ایام موفورالسرور ماه ربیع‌الاول اجرا می‌شود و در این طرح ارزش ۲برابری برای پسماند خشک محاسبه می‌گردد.