27.2 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان پارک‌ها

ارتقاء فرهنگ شهروندی عامل کاهش هزینه‌های نگهداری شهر است

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم ارتقاء فرهنگ شهروندی را عامل کاهش هزینه‌های نگهداری شهر دانست و گفت: باید همه سازمان‌های تابع شهرداری به ارتقاء فرهنگ عمومی شهر توجه کرده و مانع هدر رفت منابع شوند.

به گزارش واحد روابط عمومی سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم، حسن مالکی نژاد در مراسم اهدای جوایز منتخبین مسابقات شهروندی پویش ملی «درخت دوستی بنشانیم» توجه به استعداد و پتانسیل‌های شهروندان را یکی از مسئولیت‌های سازمان‌ها و ارگان‌ها دانست و اظهار داشت: یکی از مسئولیت‌های مهم سازمان‌ها تلاش برای شکوفایی ظرفیت‌ها و استعدادهای شهروندان است.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم مزایایی توسعه فضای سبز را موردتوجه قرارداد و افزود: برای حفظ و نگهداری فضای سبز و استفاده شهروندان از فضای ایجادشده نیازمند فرهنگ‌سازی و تشویق مردم به مشارکت موثر در این حوزه هستیم.

مالکی نژاد ارتقاء فرهنگ عمومی را عامل کاهش هزینه‌های نگهداری شهر عنوان و تصریح کرد: مشارکت مردم تأثیر زیادی در حفظ منابع شهرداری داشته و سازمان‌های تابع شهرداری باید در کنار ایجاد زیرساخت‌های شهری به ارتقاء فرهنگ نیز توجه کنند.