۲۴ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شورا

پلیس اجازه کمرنگ‌کردن فرهنگ حجاب و عفاف را در قم ندهد

عضو شورای اسلامی شهر قم با اشاره به دغدغه‌های علما و متدینین در حوزه حجاب و عفاف، گفت: در شهر مقدس قم دستی در حال دامن زدن به بحث حجاب و عفاف است و نیاز است پلیس اقدامی ویژه در این زمینه انجام بدهد.

محمود مسگری ظهر امروز در یکصد و شصت و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر قم که در ساختمان شهید باکری برگزار شد، با تاکید بر اینکه بحث حجاب و عفاف یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مردم قم است، اظهار کرد: متدینین، علما و فضلای قم نسبت به وضعیت به وجود آمده در حوزه حجاب و عفاف گله‌مند و خواهان پیگیری موضوع هستند.

عضو شورای اسلامی شهر قم با اشاره به دغدغه‌های علما و متدینین در حوزه حجاب و عفاف، تصریح کرد: در شهر مقدس قم دستی در حال دامن زدن به بحث حجاب و عفاف است و نیاز است پلیس اقدامی ویژه در این زمینه انجام بدهد.

مسگری با تاکید بر اینکه نباید با بحث حجاب و عفاف ساده‌انگارانه برخورد شود، خاطرنشان کرد: قطعا دشمن به دنبال این است که بحث حجاب و عفاف را در قم کمرنگ جلوه دهد و باید فکری در این زمینه صورت گیرد.

وی اذعان کرد: دغدغه مردم قم و متدینین حجاب و عفاف است و نباید اجازه داد جایگاه ویژه این خطه مقدس با برخی بی‌توجهی‌ها به این مساله مهم خدشه دار شود و به زعم برخی ساده‌انگارانه اولویت به مسائل دیگر داده شود.